Brwi i makijaż permanentny u profesjonalnej linergistki

Opublikowane przez Marek Dzięcioł w dniu

Brwi to włoski, które zabezpieczają nasze oczy przed przedostawaniem się do nich kurzu i innych drobinek. Ale bardziej znane są ze swojej funkcji estetycznej. Nadają twarzy charakteru, a mocno zarysowane brwi to marzenie wielu kobiet. Wiele kobiet nie może poszczycić się wyrazistymi i pięknymi brwiami, dlatego coraz więcej z nich decyduje się na makijaż permanentny brwi. W Łodzi można wykonać taki zabieg w wielu miejscach.

Zabieg dla brwi permanentnych w Łodzi

Kobieta w makijażuSpecjalistki od stylistyki brwi nazywa się linergistkami. Warto wybierać tylko sprawdzone, profesjonalne linergistki. W profesjonalnym salonie przede wszystkim przed przystąpieniem do zabiegu makijaż brwi jest szeroko omawiany. Dobra linergistka na etapie konsultacji proponuje klientce dany kolor brwi, a także mówi o tym, jaki chciałaby uzyskać kształt. Czasem może być tak, że wizje dotyczące idealnych brwi klientki i specjalistki się nie pokrywają. Wtedy lepiej jest zaakceptować wizję specjalistki, ponieważ to ona ma większą wiedzę i doświadczenie. Z drugiej strony, ważne by oczekiwania klientki również zostały spełnione. Specjalistka jest w stanie zaproponować klientce wykonanie makijażu permanentnego różnymi metodami. Do wyboru jest metoda piórkowa, pudrowa, ombre, a także mieszana. Przed przystąpieniem do zabiegu wykonany zostaje także wywiad, w trakcie którego określa się czy nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do wykonania zabiegu. Cukrzyca, łuszczyca, a także hemofilia to choroby, które uniemożliwiają wykonanie makijażu permanentnego.

KosmetyczkaDopiero po takich konsultacjach następuje zabieg właściwy. Wybór odpowiedniej linergistki to wybór niełatwy. Żeby znaleźć dobry salon w Łodzi warto dokładnie poczytać opinie o salonie, a także przejrzeć oferty wielu z nich. W tym celu warto przeszukać bazę ogłoszeń pod hasłem np. ”brwi makijaż permanentny Łódź”. Unikajmy salonów, które oferują taki zabieg w zaniżonej cenie. Niska cena idzie często w parze z niską jakością. Cena za makijaż permanentny to koszt około trzystu do pięciuset złotych i jest to odpowiednia cena za dobrze przeprowadzony zabieg. Nie warto oszczędzać, ponieważ efekty zabiegu są widoczne przez lata. Istnieje ryzyko, że taki zabieg wykonany zostanie niepoprawnie, a wtedy brwi zmienią swój kolor pod wpływem utleniania np. na fioletowy lub niebieski. U profesjonalistki istnieje mniejsze ryzyko, że takie odbarwienie się przydarzy.

Warto poczytać opinie w Internecie na temat danego salonu, przejrzeć zdjęcia prezentujące efekty zabiegów na innych klientkach, a także udać się wcześniej na konsultacje. W Łodzi jest wiele miejsc oferujących taki zabieg, ale najważniejsze by wybrać najbardziej profesjonalny z nich. Linergistką nazywa się wiele specjalistek, ale tak naprawdę to wcale nie jest łatwy zawód.

Kategorie: Uroda