Etui, czyli jak zabezpieczyć MacBooka przed uszkodzeniami?

Opublikowane przez Zdzisław Zając w dniu

Upadek na twarde podłoże urządzenia wartego kilka tysięcy złotych nie należy do najprzyjemniejszych widoków. Można liczyć na to, że użytkownik będzie obchodził się ze sprzętem w sposób delikatny, uważając na deszcz, kurz, piasek czy inne zagrożenia, mogące uszkodzić produkt. Nie zawsze jednak można zapobiec takim sytuacjom.

Etui z futerkiem na laptopa

etui Dużo lepszym wyborem jest zainwestowanie w odpowiednie etui dla danego modelu – trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami, jednak zaledwie rzędu kilkuset złotych, a nie kilku tysięcy za nowy sprzęt. MacBooki to seria wysoce rozwiniętych technologicznie laptopów, które współcześnie podbijają rynek. Niemniej jednak nie każdego stać na zakup tego produktu, dlatego, aby nie musieć obawiać się o powstałe uszkodzenia, warto od razu domówić sobie etui. Pokrowiec można zamówić do każdego z dostępnych modeli MacBooków, wybierając ulubiony kolor, wzór, a nawet materiał, z jakiego zostanie wykonany. Sprzedawcy pokrowców przygotowali zestawienie wielu produktów dedykowanych zarówno Paniom, jak i Panom do różnych urządzeń, w tym do MacBook Air – etui dla kobiet może być wykonane z dodatkowym, przyjemnym w dotyku futerkiem, a dla mężczyzn, chociażby z materiału imitującego skórę krokodyla. Producenci etui nie ograniczają się wyłącznie do własnych pomysłów – są otwarci na propozycje swoich klientów i zachęcają do przesyłania swoich wzorów, które miałyby zostać naniesione na ich etui.

etui Pokrowce tworzone na zamówienie, mogą dodatkowo posiadać hafty z inicjałami użytkownika lub dowolny innymi napis. Etui w żaden sposób nie utrudnia pracy przy laptopie, dlatego że użytkownik ma swobodny dostęp do klawiatury i ekranu – może również bezproblemowo podłączyć słuchawki, pendrive czy ładowarkę. Pokrowiec skutecznie chroni każdy element laptopa, dlatego, nawet jeżeli urządzenie upadnie, zostanie zachlapane, zahaczone lub zakurzone – nic się z nim nie stanie. Nie powstaną żadne rysy, wgniecenia, a na skutek wstrząsu nie ulegną zniszczeniu żadne komponenty znajdujące się wewnątrz MacBooka. Etui jest przydatną, a przy tym niezwykle funkcjonalną formą ochrony urządzenia. Każde nieumyślne spowodowanie wypadku, w wyniku którego mógłby ucierpieć sprzęt, zostanie wybaczone, gdyż pokrowiec skutecznie przejmie większość obrażeń.

Poza samym zastosowaniem zabezpieczającym, etui pełnie również funkcję estetycznego, oryginalnego dodatku, którym można pochwalić się znajomym. Pokrowiec stworzony według własnych ustaleń, pod indywidualne zamówienie z pewnością ich zainteresuje.