Jak za pomocą IPL pozbyć się trądziku?

Opublikowane przez Marian Dudek w dniu

Za pomocą IPL można pozbyć się owłosienia na ciele, jednak niektórzy wykorzystują działanie wiązki światła także do innych celów, także kosmetycznych. Wciąż niewychodząc poza zastosowanie impulsywnego źródła światła do dokonywania zmian na ciele można za jego pomocą usunąć niechciane rosnące włoski oraz trądzik. Leczenie trądziku polecanym sposobem

trądzik Szczecin leczenieIstnieje wiele sposób, dzięki którym skóra jest nieskazitelnie gładka i do tego oczyszczona od wewnątrz. Gdy tylko pojawią się wypryski na ciele, a szczególnie pryszcze na twarzy nie warto eksperymentować z dobieraniem lekarstw, jeżeli nie ma się wiedzy farmaceutycznej w tym zakresie, tylko zapisać się na wizytę w dermatologa. Okaże się to o wiele tańszym i zdrowszym rozwiązaniem. Dla każdego, kto nie chce brać antybiotyków i czekać kilku miesięcy na efekty poleca się o wiele szybsze i łatwiejsze polecane leczenie trądziku w Szczecinie. Za pomocą IPL można usunąć nawet najbardziej widoczne i dokuczliwe elementy trądziku. Działanie intensywnie pulsującego światła na pryszcze pomaga w pozbyciu się bakterii powodujących zmiany skórne. Jest to innowacyjny sposób na zaprzestanie rozprzestrzeniania się ich, o czym przekonało się już wiele Polek. IPL pomaga także w pozbyciu się pękniętych naczynek, więc zastosowanie impulsywnego światła się poszerza. Jak się okazuję, leczenie za pomocą nowoczesnej metody usuwania pryszczy jest porównywalne do antybiotykoterapii.

polecane leczenie trądzikuDotychczas nie wykazano skutków ubocznych, które pojawiłyby się po skorzystaniu z urządzenia z IPL. Warto również zauważyć, że od razu po zabiegu można powrócić do codziennych obowiązków, gdyż jest to zabieg nieinwazyjny. Po leczeniu za pomocą innowacyjnego sposobu leczenia pryszczy, trądzik nie powinien powrócić. Wszystko przez to, że sebum zostanie ograniczone i tylko w śladowych ilościach będzie wydobywało się na zewnątrz. Dzięki zabiegowi skóra jest oczyszczona, a działanie IPL utrzymuje się długo. Przed każdym zabiegiem twarz pacjentki jest oczyszczana za pomocą demakijażu i przy użyciu kojącego płynu micelarnego. Następnie skóra jest zabezpieczana przed działaniem czerwonego światła za pomocą satynowego mlecza i żelu do USG.

Po bezbolesnym zabiegu, który trwa mniej więcej trzydzieści minut, usuwana jest chroniąca powłoka utworzona z kosmetyków. Aby klientka nie odczuwała działania IPL kosmyczka nakłada preparat na bazie alantanu lub panthenolu. Już po trzech zabiegach można poczuć różnicę, jednak liczba podejść do usuwania trądziku może u indywidualnych klientów być większa.

Kategorie: Uroda