Na czym polega peeling kawitacyjny?

Opublikowane przez Marian Dudek w dniu

Aby dobrze zrozumieć na czym polega zabieg kawitacyjny, wpierw trzeba wiedzieć, czym jest kawitacja. Z medycznego punktu widzenia kawitacja to gwałtowna przemiana fazowa, podczas której ciecz zamienia się w gaz. Szczególny wpływ ma na to zmniejszone ciśnienie. Można to zjawisko zauważyć będąc na statku i obserwując śruby napędowe.

Rekomendowane sposoby na zrobienie peelingu twarzy

rekomendowany peeling kawitacyjny beautiflyW kosmetologii wykorzystuje się ten proces do poprawiania kolorystu twarzy, wygładzania zmarszczek oraz do sprawiania, by cera wyglądała młodziej oraz promienniej. Po peelingu kawitacyjnym skóra jest oczyszczona, co można bardzo szybko odczuć. By uzyskać ten zdumiewający efekt, należy urządzeniem produkującym wibracje ultradźwiękowe stymulować wzrost metabolizmu komórek. Dzięki temu rozdrabiane są wszystkie zwapnienia na twarzy, a krążenie krwi jest przyspieszone. W ten sposób można przyspieszyć usuwanie zbędnej materii. Przy okazji, w komórkach aktywowane są różne enzymy, które pozytywnie wpływają na stan i wygląd twarzy. Rekomendowany peeling kawitacyjny Beautifly znacznie poprawia wygląd skóry, co obecnie możliwe jest we własnym domu. Przed przystąpieniem do zabiegu w salonie piękności, kosmetyczka pyta o przeciwwskazania co do zabiegu.

peeling kawitacyjny beautiflyJeżeli wykonuje się zabieg we własnej łazience samemu należy uważać na swój stan zdrowia. Jeżeli ktoś źle się czuje z powodu gorączki, powinien przełożyć peeling na inny dzień. To samo tyczy się w przypadku wystąpienia infekcji bakteryjnej, wirusowej lub grzybiczej na ciele. Panie z zakrzepowym zapaleniem żył, brzemienne oraz chorujące na nowotwory także nie powinny stosować rekomendowanego urządzenia od Beautifly na swoim ciele. Ponadto, osoby z rozrusznikiem serca mają całkowity zakaz stosowania peelingu kawitacyjnego. Oczyszczanie twarzy może trwać tylko dwadzieścia minut, lecz zdumiewający efekt z pewnością utrzymuje się dłużej. By zachować młody wygląd skóry wystarczy stosować zabieg raz w miesiącu. Jeżeli ktoś zauważy u siebie zmarszczki, które pragnie jak najszybciej zniwelować, wtedy może stosować peeling nawet kilka razy na tydzień. Największą zaletą produktu jest to, że można go stosować bez względu na rodzaj skóry. Oznacza to, że jest bezpieczny dla kobiet zarówno z wrażliwą, jak i normalną cerą.

Nowoczesne urządzenie wykorzystujące zjawisko kawitacji pozwala na osiągnięcie niezrównanie lepszych efektu podczas peelingu niż w przypadku zwykłego nakładania preparatu na twarz i wcieranie go. Jeżeli ktoś nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, nie ma też powodu, by nie skorzystać z tego innowacyjnego zabiegu.

Kategorie: Uroda