Na czym polega przedłużanie włosów?

Opublikowane przez Marian Dudek w dniu

Obecnie za pomocą kilku metod można sprawić, że fryzura na głowie jest olśniewająca i wygląda bardzo korzystnie. Dzięki doczepom kobieta posiadająca włosy kruche i łamliwe może mieć na swojej głowie piękną fryzurę. Sekret leży w podejściu do pielęgnacji ich oraz do wybrania najlepszej metody przedłużania włosów.

Przedłużanie włosów – jak się za to zabrać?

Jeżeli kobieta jest już zrezygnowana z powodu wciąż wypadających włosów i żadne sposoby na ich zatrzymanie oraz zwiększenie objętości nie działają, zawsze może zdecydować się na wizytę w salonie fryzjerskim, gdzie jest możliwe przedłużanie włosów na ringi. Ta nieinwazyjna metoda jest polecana każdemu, kto mierzy się właśnie z taką przypadłością i za nie jest w stanie dodać swojej fryzurze objętości. U niektórych osób taka metoda może być naprawdę jedynym rozwiązaniem i do tego nie spowoduje zniszczenie nasady włosów. Dzięki temu, że jest to metoda niewykorzystująca ciepłego kleju ani keratyny, nie trzeba obawiać się o zbyt dużą ingerencję ciepła w strukturę włosa. Małe obrączki wykonane z brązu lub aluminium, a czasem nawet i z miedzi są w stanie utrzymać dodatkowe pasma nawet na cztery miesiące.

Od trwałości tej metody zależą także wiedza i umiejętności fryzjera, gdyż tego rodzaju zagęszczanie włosów musi zostać przeprowadzone nie lada precyzyjnie. Po zakończonym zabiegu nie trzeba obawiać się, że mikroringi będą przeszkadzały w myciu włosów lub w układaniu ich, jednak z pewnością trzeba na początku przyzwyczaić się do ich obecności. Najważniejsze, by nie zapomnieć o nawilżaniu nowej fryzury, gdyż doczepione włosy także potrzebują pielęgnacji i delikatnego traktowania tak jak naturalne pukle. O tym, ile zapłaci się za tego rodzaju usługę, w głównej mierze zależy miejscowość, w której mieści się gabinet fryzjerski. Mimo wszystko nic nie zraża kobiet, które godzą się na przedłużanie włosów profesjonalne – Wrocław i inne duże miasta to miejscowości, gdzie zdecydowanie więcej zapłaci się za dodatkowe pasma, usługę oraz zaczepiane mikroringi. Z pewnością można także znaleźć salon, gdzie również wykonuje się doczepianie włosów tą metodą, a jest ona w znacznie niższej cenie. Najszybciej o polecanych adresach, gdzie warto zdecydować się na doczepianie włosów, można dowiedzieć się z Internetu.

W sieci wiele kobiet wymienia się swoimi poglądami i doświadczeniami o salonach fryzjerskich, w których były, dlatego warto skorzystać z ich porad. W ten sposób można uniknąć rozczarowania i zaoszczędzić pieniądze, które lepiej przeznaczyć na usługę zagęszczania w innym salonie.

Kategorie: Uroda