Pierścionki z tytanu – kto powinien je zamówić?

Opublikowane przez Zdzisław Zając w dniu

Powszechnie przyjętym upieczętowaniem małżeństwa jest wręczenie sobie obrączek podczas ceremonii ślubnej. Najpopularniejsze z nich wykonane są ze złota bądź srebra, a dodatkowo pokrywa się je grawerem z imieniem partnera lub datą ślubu. Jednak coraz częściej para młoda rezygnuje ze standardowych rozwiązań i stawia na pierścienie wykonane z innych materiałów. Jest ku temu wiele powodów, które bardzo łatwo uargumentować.

Trwała i stylowa biżuteria

pierścionki tytanowePopularną alternatywę dla srebrnych i złotych ozdób stanowią te wykonane z tytanu. Dlaczego to właśnie one cieszą się uznaniem małżonków? Nie da się ukryć, że pierścionki wykonane ze złota bądź srebra wyglądają elegancko i przykuwają uwagę. Zdarza się jednak, że któryś z małżonków jest uczulony na tego typu materiał. Oznacza to konieczność zakupu innej ozdoby, która będzie równie elegancka lub jeszcze piękniejsza. Wybór w wielu przypadkach pada na oryginalne pierścionki tytanowe. To produkty, które niewątpliwie zyskały w oczach małżonków swoim nietypowym, niezwykłym designem i zastosowaniami, bez obaw o pojawienie się alergii czy zniszczenie produktu.

pierścionki tytanoweTytan należy do jednych z bardziej wytrzymałych materiałów, dlatego użytkowany przez wiele lat nie zmieni swoich właściwości i wciąż pozostanie odporny na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, wgniecenia, działanie wody lub potu. Sam pierścień nie wymaga specjalnej konserwacji i bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Tworzony na indywidualne zamówienie, może zostać uzupełniony kamieniami szlachetnymi, a na jego obręczy może znaleźć się grawer. Obrączki wykonane z tytanu wyglądają zupełnie inaczej niż te srebrne czy złote, jednak materiał ten daje rzemieślnikom spore pole do popisu. Specjaliści są w stanie stworzyć produkt, który nie będzie przypominał żadnego z przygotowanych wcześniej projektów. Zadziwiające jest, że sama cena pierścionków nie jest wysoka, a tak dobry zakup sprawi, że cała ceremonia będzie wspominana latami. Obrączki nie trzeba zdejmować podczas mycia naczyń, ćwiczeń na siłowni czy codziennych obowiązków. Pierścienie z tytanu zalecane są osobom, które nie mogą nosić obrączek wykonanych ze złota lub srebra.

Co więcej, produkt powinni wybrać małżonkowie, którzy cenią sobie oryginalnie, niestandardowe, a przy tym pięknie wyglądające rozwiązania. To sprawdzony wybór dla osób, codziennie zmagających się z ciężkimi pracami lub obowiązkami domowymi, które mogłyby wpłynąć na uszkodzenie pierścionka. Propozycje przygotowanych projektów można przejrzeć na stronach internetowych rzemieślników.