Przedłużanie paznokci w domu z produktami Semilac

Opublikowane przez Zdzisław Zając w dniu

Ładne i długie paznokcie są marzeniem każdej kobiety. Prezentują się one elegancko, na dłuższych paznokciach można malować różne wzory, które zawsze będą dobrze widoczne. Niestety, nie każda pani może pochwalić się mocnymi paznokciami. Te słabe, rozdwajające się, czy łamliwe sprawiają jedynie kłopoty. Same w sobie wyglądają nieestetycznie, a dodatkowo ich malowanie je osłabia.

Baza do przedłużania paznokci

 baza do lakierów hybrydowych extend baseCzy można temu zaradzić? Rozwiązaniem często polecanym jest przedłużanie paznokci. Wielu kobietom kojarzy się ono z prostokątnymi tipsami, czy żelami i ostrych krawędziach w szpic. Można jednak przedłużyć paznokcie w sposób subtelny, a jednak efektowny. Warto sięgnąć po produkty jakie stworzyła marka Semilac – baza do lakierów hybrydowych Extend Base sprawdzi się tu najlepiej. To bardzo dobrze oceniany produkt, idealny dla osób początkujących. Można go używać w domu i w salonie kosmetycznym. Z jego pomocą przedłuży się paznokcie nawet o jeden centymetr – wtedy uzyska się niesamowicie efektowny manicure. Baza jest gęsta, nie spływa z paznokcia,w dodatku ma właściwości samopoziomujące. Nakłada się ją na płytkę paznokcia i na szablon, by przedłużyć paznokieć i nadać mu właściwy kształt.

 baza do lakierów hybrydowych extend baseBaza musi być utwardzona lampą UV. Extend Base jest także niezastąpiona kiedy samo polerowanie nie pomaga wyrównywać powierzchni płytki paznokciowej, czy też chce się wzmocnić paznokieć. Baza jest płynna i elastyczna, ale po zastygnięciu bardzo twarda. Nie ma obaw, że paznokieć się złamie. Baza marki Semilac jest transparentna i nie wpływa na kolor lakieru do paznokci. Po jej nałożeniu i utwardzeniu można malować paznokcie tak jak te naturalne. Baza jest dedykowana lakierom hybrydowym i żelowym, które także są utwardzane pod lampą. Warto zaznaczyć, że częste malowanie i zmywanie lakieru z przedłużanych paznokci nie wpłynie niekorzystnie na ich wygląd. Wręcz przeciwnie, zabezpieczony bazą paznokieć naturalny nie będzie narażony na uszkodzenia powstałe w wyniku np. zmywania acetonem. Bazę Semilac można z powodzeniem stosować na paznokciach krótkich, nierównych i zniszczonych, a efekt z pewnością przejdzie najśmielsze oczekiwania. Warto wybierać profesjonalne produkty najwyższej jakości, takie jak baza Extend Base marki Semilac.

Jej użycie jest bardzo proste, a efekt jaki daje jest doskonały. Produkt pozwala na przedłużenie paznokci i stanowi lakier bazowy pod lakier hybrydowy lub żelowy. Baza jest dostępna w dwóch pojemnościach, nie jest droga, a jest przy tym bardzo wydajna, zatem można jej używać przez długi czas.

Kategorie: Uroda