Przepis na wyjątkową skórę

Opublikowane przez Marian Dudek w dniu

Dla kobiet w każdym wieku zdrowie to podstawowa wartość, o które trzeba dbać. Dzięki spożywaniu zdrowej żywności jak i stosowaniu naturalnych kosmetyków można zadbać o swoje ciało od wewnątrz, co przekłada się na wygląd zewnętrzny. Dodatkowo, nie paląc papierosów ani nie spożywając alkoholu jeszcze bardziej dbamy o włosy, skórę i paznokcie. Jednak, mimo wszystko, z wiekiem można zauważyć, że na twarzy pojawiają się zmarszczki i kurze łapki, których chcielibyśmy się pozbyć. Gdzie wtedy szukać ratunku i czym tak właściwie jest kolagen?

Zastosowanie kolagenu linerase

kolagen linearse zastosowanieOdpowiedzialny za rozciągliwość i sprężystość kolagen występuje naturalnie w naszej skórze, jednak z wiekiem organizm produkuje go mniej niż powinien. Z biologicznego punktu widzenia, kolagen to biało proste i pełni bardzo ważną rolę w organizmie. Skóra właściwa składająca się z naczyń krwionośnych, nerwów i mieszków włosowych zawiera omawiany kolagen. Jego obecność jest potrzebna do prawidłowego wyglądu skóry. To ono pomaga przy wzroście komórek i naczyń krwionośnych. Przez to, że głębsza warstwa skóry musi być dobrze chroniona, naskórek trzeba stale nawadniać i nie doprowadzać do jego przesuszenia. Niestety przez słońce, wiatr oraz upływ czasu nie możemy powstrzymać utraty tego białka w naszym organizmie. Jak temu zaradzić?

wyjątkowy kolagen linearseBraki kolagenu można uzupełniać, na co sposób znalazła medycyna estetyczna. Dostępny na rynku wyjątkowy kolagen linerase jest sposobem na wypełnienie nierówności powstałych po bliznach lub przez stresującą pracę. Zabieg polega na zrobieniu kilku drobnych nakłuć w dwucentymetrowych odstępach i wstrzyknięciu niewywołującego alergii atelokolagenu. Jego wieloletnia skuteczność przy leczeniu obrzęków daje gwarancję bezpieczeństwa i długotrwałego efektu. Po zastosowaniu kolagenu linerase jędrności skóry znacznie się poprawia, obecne drobne zmarszczki palacza znikają tak jak i blizny oraz bruzdy powstałych po trądziku. Również każda kobieta po porodzie może zastosować mezoterapie igłową na swoim brzuchu, co sprawdzi się w wygładzaniu rozstępów.

Choć proces starzenia to proces nieodwracalny, można dać się rozpieścić przez nowinki technologicznego XXI wieku. Całość zabiegu to od dwóch od czterech sesji, każda trwająca po godzinie. Nie zabierają one wiele czasu a mogą sprawić, że poprawią nam samopoczucie na długi czas – szczególnie jeżeli powstałe niedoskonałości są echem przykrych zdarzeń z naszego życia. Można w ten sposób oddzielić swoje dawne życie grubą kreską i zacząć nowe z odnowioną skórą.

Kategorie: Uroda